Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.
kateřina lepetáková 

Klientkou Partners marketu v Přerově jsem přes dva roky a péče, kterou mi dávají je k nezaplacení. Díky portfoliu, které mi vypracovali, mám spoustu ušetřených peněz. Jsou připraveni pomoct se všemi písemnostmi, vyřešit jakýkoliv problém a jako bonus strávíte čas v příjemném prostředí s příjemnými poradci. Doporučuji všem, kteří chtějí mít finance pod kontrolou.

Lukáš kopečný

S celou rodinou děkujeme za pomoc v oblasti financí. Pomohli nám v situaci, kdy jsme to nejvíce potřebovali. Byli jsme překvapeni osobním přístupem a jsme rádi, že s nimi můžeme spolupracovat a svěřit jim naše finance, protože jsou to profesionálové, kterým jde o blaho klienta. Už bychom neměnili. 

Honza       Putz

Dobrá komunikace. Se službami jsem spokojený.

MAREK      UHLÍŘ

Přístup moc milý, dostalo se nám tu profesionálního poradenství. Řešili jsme komplet pojištění rodiny i domácnost.

rostislav sondel 

Díky panu Martinu Hegerovi a jeho skvělému týmu mám teď své vlastní bydlení. Pomohli mi s tím od začátku až do konce. Vše zajistili a já už pak jen podepsal. 

Kamila Fulínová 

Pan Martin Heger je vytrvalý, umí věci zařídit, dokáže vše vysvětlit a uklidnit. Stačilo zavolat a vše se dalo do pohybu. Schůzky probíhaly na pobočce Partners marketu v Přerově. Vyřešili jsme spolu refinancování nevýhodných úvěrů, bydlení pro syna, kompletní pojištění a začali jsme i spořit. Bez jeho pomoci bychom to nezvládli. 

Zdenek       pech

Za normální situace bych se stavil osobně, ale dodržují nařízení vlády a mají zavřeno. Každopádně jsem rád, že jsem se s nimi byl schopný spojit i telefonicky, aby mi poradili, jak to bude s mojí hypotékou.