Spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí.

Naší ambicí je zlepšovat lidem finanční možnosti a chránit jejich výdaje.

Náš TÝM

Ing. Soňa Hubíková

MAJITELKA POBOČKY

POKUD PLÁN NEFUNGUJE, ZMĚŇ PLÁN. ALE NIKDY NEMĚŇ CÍL. Po vystudování vysoké školy v Ostravě jsem sbírala zkušenosti na pracovním trhu až jsem se dostala k podnikání. Moje kariéra začala v realitní branži. Tento obor mě naučil dlouhodobé plánování, obchodní dovednosti se zaměřením na vyjednávání, proklientský přístup, schopnost neustálého sebezdokonalování a také jsem se naučila rozlišovat, co nestojí za námahu. Velmi brzo jsme zjistila, že k realitnímu oboru neoddělitelně patří i finanční svět. Hypoteční úvěry, stavební spoření, spotřebitelské úvěry, pojištění a mnoho dalších součástí. Proto jsem své služby rozšířila o zprostřekování úvěrů na bydlení. K tomu se postupně přidalo i pojištění a investice. Odtud už byl jen kousek k současné kariéře ve společnosti PARTNERS v Přerově. Nejvýznamnější finančně poradenská společnost v České republice byla dobrá volba. Spojuje vše, co mě naplňuje. Profesionální zázemí, vysokou odbornost, proklientský přístup, nejmodernější IT a lidský přístup. S Partners rodinou jsem se propojila v roce 2017.

Martin Heger, EFA

MAJITEL POBOČKY

KDYŽ SE TI NEDAŘÍ, PRACUJ NA SVÉ VYTRVALOSTI. KDYŽ JSI ÚSPĚŠNÝ, PRACUJ NA SVÉ POKOŘE. Cesta ke kariéře v PARTNERS a titulu EFA nebyla přímočará, ale o to zajímavější. V roce 2008 jsem se vrátil ze zahraničí. Po návratu jsem hledal vhodné uplatnění. Protože jsem v minulosti podnikal, tak jsem chtěl obor, kde bych se mohl realizovat a zároveň něco vybudovat. Udělal jsem jednoduchou úvahu, co mě bude bavit, bude to užitečné pro lidi a přinese to zajímavé výsledky. Jako ideální volbu jsem vymyslel realitní obchod. Začátky nebyly snadné, ale naučil jsem se spoustu užitečných dovedností. Postupně jsme zjistil, jak nejlépe organizovat čas, získal jsem vysokou odolnost, schopnost dlouhodobého plánování, proklientské myšlení, jak efektivně vést rozhovory, jak telefonovat a čemu se raději vyhnout. Velmi brzo jsme zjistil, že k realitnímu oboru neoddělitelně patří i finanční svět. Hypoteční úvěry, stavební spoření, spotřebitelské úvěry, pojištění a mnoho dalších součástí. Proto jsem své služby rozšířil o zprostřekování úvěrů na bydlení. K tomu se postupně přidalo i pojištění a investice. Odtud už byl jen kousek k současné kariéře ve společnosti PARTNERS v Přerově. Nejvýznamnější finančně poradenská společnost v České republice byla dobrá volba. Spojuje vše co mě naplňuje. Profesionální zázemí, vysokou odbornost, proklientský přístup, nejmodernější IT a lidský přístup. S Partners rodinou jsem se propojil v roce 2017. www.martinheger.cz

Ing. Lucie Šebestová

FINANČNÍ a BANKOVNÍ PORADCE

KDO V ŽIVOTĚ NIKDY NIC POŘÁDNĚ NEPOHNOJIL, NEMÁ PRÁVO OČEKÁVAT DOBROU ÚRODU. Se společností Partners jsem se setkala již v roce 2009, kdy jsem se stala klientkou. Díky spolupráci s poradcem Partners jsem zvládla i těžkou finanční situaci. Nastavení společnosti PARTNERS mi čím dál více dávalo smysl, až jsem se rozhlodla přidat do jejich týmu. Postupně jsem vystudovala vysokou školu ekonomickou v Ostravě, stala se finanční poradkyní a tuto práci dělám již od roku 2018. Baví mě se neustále vzdělávat, být v dění a zajímat se o novinky v tomto oboru. Mám ráda upřímnost a jednání narovinu. Tak, jak jsem otevřená ke svým klientům, musí být otevřeni i oni ke mně. Na Vaší spokojenosti mi záleží. Největší odměnou za mou práci jsou úspěchy a růst mých klientů, což mě dělá jako poradkyni šťastnou.

Ing. Michaela Horká

FINANČNÍ a BANKOVNÍ PORADCE

ZJISTĚTE, CO VÁS NEJVÍC BAVÍ A NAPLŇUJE, A POTOM SEŽEŇTE NĚKOHO, KDO VÁM ZA TO ZAPLATÍ. V Partners působím od ledna 2021, kdy jsem nastoupila na místo asistentky. Časem jsem ale zjistila, že mě více baví práce s lidmi, kdy se člověk potká se spoustou zajímavých jedinců, ať už s kolegy nebo klienty. Záleží mi na spokojenosti mých klientů.

Petra Rudová

ASISTENTKA KANCELÁŘE

Jejím revírem je banka a finance, její tempo je vražedné, její protivníci jsou banky, pojišťovny, investiční společnosti a klienti. Jejím úkolem je chránit zájmy firmy a klientů. Když se vám nedaří spojit se s ředitelem, volejte mě.

Držíme ti flek, první krok je na tobě

S námi nastartuješ svoji skvělou kariéru

Jsme skvělá parta - jezdíme společně na výlety, sportujeme a slavíme - nic není povinné, když budeš chtít, zkrátka se přidáš. Přivítá Tě přátelský tým lidí, který táhne za jeden provaz!