PODNIKEJTE S NÁMI (franšíza banky)

Chcete podnikat? Chcete být nezávislý? Nechcete v tom být sám? Odpověděli jsi třikrát ano? V tom případě se můžeme potkat a probrat vaše možnosti. Pomůžeme vám otevřít vlastní pobočku, která umí splnit všechny vaše podnikatelské ambice a finanční nezávislost.

Na pozici majitele hledáme:

  • zkušeného manažera nebo podnikatele i mimo obor financí,
  • s minimálně tříletou praxí ve vedením týmu,
  • silného a důvěryhodného lídra s chutí do vlastního podnikání,
  • člověka s vlastním kapitálem a rezervou na prvních 6-12 měsíců podnikání,
  • osobnost, která má energii a rozsáhlé kontakty ve vybrané lokalitě.

Co vás čeká

  • budete majitelem pobočky banky
  • bezkonkurenční kariéra
  • nadstandarní příjmy
  • prestiž
  • exkluzivita na danou oblast
  • možnost úvěru na rozjezd pobočky

Co očekáváme?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
  • zkušeného manažera
  • proaktivní přístup
  • zkušenosti z oboru
  • komunikativnost
  • uživatelská znalost PC
  • profesionální úroveň chování
  • chuť učit se něco nového

Co nabízíme

  • vysoké příjmy (případně pasivní příjmy) a možnost si je sami ovlivnit
  • ověřené know-how, které funguje
  • podnikatelskou svobodu
  • neomezený růst
  • kompletní podporu v právní oblasti, marketingu, HR, IT a vzdělávání vašeho týmu

Zaujal vás náš koncept? Máte více otázek? Nebo se chcete rovnou potkat? Dejte nám o sobě vědět.

× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz.