FINANČNÍ PORADCE

Chcete práci ve stabilním finančním sektoru? Jste komunikativní a baví Vás práce s lidmi?

Chcete si vybudovat pasivní příjem, který Vás dlouhodobě zajistí? Jste absolvent SŠ nebo VŠ a hledáte práci po škole?

Co vás čeká

  • budete nezávisle a objektivně radit s financemi našim klientům v Přerově a okolí.
  • naučíte se rozumět pojištění, investicím i úvěrům tak, abyste klientům pomáhal/a bohatnout.
  • neustálé se učení nových věcí ze světa financí.

Co očekáváme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • bezúhonnost - čistý trestní rejstřík
  • proaktivní přístup
  • zkušenosti z oboru
  • komunikativnost
  • uživatelská znalost PC
  • profesionální úroveň chování
  • chuť učit se něco nového

Co nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • nástupní plat 45.000,- / měs.
  • home-office
  • bonusové odměny
  • kariéru
  • zaškolíme vás i z jiných oborů
  • placené školení zdarma
  • kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem
  • zázemí a know-how největší poradentské společnosti
  • fixní plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci
  • rozvržení pracovní doby
  • přátelský kolektiv, který vzájemně sdílí své zkušenosti

CO VY NA TO?

Zajímá Vás víc, vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

Do kolonky "zpráva" napiště něco málo o sobě.

× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz.