FINANČNÍ PORADCE / BANKÉŘ

Chcete práci ve stabilním finančním sektoru? Jste komunikativní a baví Vás práce s lidmi?

Chcete si vybudovat pasivní příjem, který Vás dlouhodobě zajistí? Jste absolvent SŠ nebo VŠ a hledáte práci po škole?

Co vás čeká

  • Budete nezávisle a objektivně radit s financemi našim klientům v Přerově a okolí.
  • Naučíte se rozumět pojištění, investicím i úvěrům tak, abyste klientům pomáhal/a bohatnout.
  • Neustálé se učení nových věcí ze světa financí.

Co očekáváme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Komunikativnost.
  • Bezúhonnost - čistý trestní rejstřík.
  • Uživatelská znalost PC.
  • Profesionální úroveň chování.
  • Chuť učit se něco nového.

Co nabízíme

  • Zaměstnání na HPP.
  • Nástupní plat 35.000,- / měs.
  • Home-office.
  • Kariéru.
  • Zaškolíme vás i z jiných oborů.
  • Placené školení zdarma.
  • Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem.
  • Zázemí a know-how největší poradentské společnosti.
  • Fixní plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci.
  • Rozvržení pracovní doby.
  • Přátelský kolektiv, který vzájemně sdílí své zkušenosti.

CO VY NA TO?

Pokud Vás to zaujalo a zajímá Vás víc, vyplňte formulář a my se Vám ozveme.

Do kolonky "zpráva" napiště něco málo o sobě.

× Děkujeme za Váš zájem o nabízenou pozici. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.
Zajímají vás všechny otevřené pozice v Partners? Podívejte se na naši kariérní stránku na jobs.cz.